Doprava

Autobusová, vlaková i letecká doprava

V brněnské Galerii Vaňkovka nyní můžete koupit i výhodné letenky od STUDENT AGENCY

Napsal admin • Čer 9th, 2010 • Rubrika: STUDENT AGENCY

Sháníte levnou letenku? Pokud ano, tak přijďte na pobočku společnosti STUDENT AGENCY v přízemí nákupního centra Vaňkovka v Brně.
Zákazníci si totiž od letošního léta mohou ve Vaňkovce pohodlně zakoupit nejen vnitrostátní a mezinárodní jízdenky na žluté autobusy STUDENT AGENCY, ale také nejvýhodnější letenky do celého světa. Galerie Vaňkovka se vedle Domu pánů z Lipé na náměstí Svobody stává dalším místem, kde je v Brně možné pohodlně nakoupit letenky.
Všichni zákazníci, kteří si koupí ve Vaňkovce letenku od STUDENT AGENCY do neděle 16. srpna navíc získají hezký dárek v podobě poukazu na služby wellness studia v hodnotě 350 Kč!

Ceny letenek letos vlivem hospodářské krize dramaticky klesají a létání se tak stává dostupnější pro nejširší veřejnost.
Například zpáteční letenku do New Yorku nebo do Thajska nyní ve STUDENT AGENCY pořídíte běžně okolo 10 000 Kč včetně všech poplatků. Zpáteční letenky do evropských metropolí vás vyjdou na méně než 1 500 Kč taktéž včetně všech poplatků.
Pokud vás láká představa letecké dovolené na druhém konci světa, nebo chcete jen na pár dní vyrazit někam blíže do Evropy, neváhejte a kupte si letenku od STUDENT AGENCY ve Vaňkovce. Tak skvělé ceny letenek se totiž již příště nemusí opakovat.


Štítky: ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku