Doprava

Autobusová, vlaková i letecká doprava

Stránka Ostře sledované žluté vlaky na Facebooku bude mít dnes večer již 10.000 fanoušků!

Napsal admin • Čer 9th, 2010 • Rubrika: STUDENT AGENCY

STUDENT AGENCY založila minulý týden na Facebooku stránku Ostře sledované žluté vlaky, kde jsou všechny informace o probíhající kauze, kdy krajští hejtmani protizákoně zrušili výběrová řízení na dodavetele železniční dopravy v krajích a domluvili se opět napřímo na dalších 15 let s Českými drahami.

Na stránkách Ostře sledované žluté vlaky jsou dále ke stažení i videa a MP3, které si mohou uživatelé Facebooku pověsit na svoje stránky či na svůj profil na Facebooku.

Na stránky se okamžitě začaly přihlašovat tisíce fanoušků a dnes večer jejich počet nejspíš přesáhne číslo 10.000. Podpora uživatelů Facebooku je součástí širší podpory veřejnosti, kterou mediální kampaň proti korupci, prospěchářství a povýšenosti českých politiků vyvolala.
„V posledních dnech nás podpořily tisíce lidí, kteří jsou nespokojení se současnou politickou situací a mají potřebu svoji nespokojenost vyjádřit. Tato podpora nás nesmírně těší a je pro nás důležitá,“ říká Radim Jančura.
„Nejde nám teď jen o žluté vlaky, ale především o změnu fungování politiky, o její očištění od korupce a boje o moc.
Chceme vyburcovat lidi, ať už si arogantní a hamižné chování politiků nenechávají dále líbit a vzkážou jim, že takhle už to dál opravdu nejde a že chtějí změnu,“ dodává Jančura.

„STUDENT AGNECY nyní připravuje rozsáhlejší kampaň, kterou plánuje spustit v prvních měsících příštího roku. Kampaň bude hodně netradiční a bude se do ní moci zapojit každý občan, tak jak bude chtít, podle svých schopností a možností,“ říká Lea Špačková, marketingová ředitelka ve STUDENT AGENCY.


Štítky:

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku