Doprava

Autobusová, vlaková i letecká doprava

S Českými aeroliniemi lze Valentýna slavit až do března, nižší ceny letenek platí pro páry i skupiny přátel

Napsal admin • Čer 9th, 2010 • Rubrika: České aerolinie (ČSA)

Za výhodné ceny letenek, které České aerolinie nabízejí u příležitosti svátku Svatého Valentýna, je letos možné cestovat již od konce ledna. Speciální „valentýnský“ tarif platí nejenom pro partnerské dvojice, ale i pro skupiny přátel. Nabídka se totiž vztahuje na nákup dvou a více letenek. Podmínkou pro využití výhodné ceny je realizace cesty včetně návratu do konce března 2010. Do celé řady atraktivních destinací lze cestovat z Prahy, Brna i Ostravy.

Na speciální nabídku Českých aerolinií upozorňuje slogan „Více lidí = více zážitků a nižší ceny letenek“. Ať už lidé Svatého Valentýna slaví a přejí si tu pravou romantiku, anebo upřednostňují zábavný výlet s přáteli – s Českými aeroliniemi poletí za velmi dobré ceny. Výhodně lze navštívit například Curych nebo Madrid, romantickou Paříž, Řím či Barcelonu, v nabídce nechybí destinace jako Amsterdam, Budapešť, Kodaň, Larnaca, Londýn.

Zvýhodněné letenky lze zakoupit do 14. února 2010 ve všech prodejních místech Českých aerolinií a v cestovních kancelářích. Zájemci je mohou také snadno pořídit přímo z pohodlí domova prostřednictvím internetových stránek společnosti.

Podrobné informace o podmínkách využití této nabídky a plný výčet destinací mohou zájemci získat v prodejních místech Českých aerolinií, prostřednictvím operátorů Kontaktního centra Českých aerolinií na bezplatné telefonní lince 800 310 310 nebo na internetové stránce http://www.csa.cz/cs/valentyn2010.htm.


Štítky: ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku