Doprava

Autobusová, vlaková i letecká doprava

Obnovení letového provozu Českých aerolinií

Napsal admin • Čer 9th, 2010 • Rubrika: České aerolinie (ČSA)

Dnes ve 12:00 hodin byl na 48 hodin otevřen vzdušný prostor v České republice. V návaznosti na aktuální možnosti, které mimo jiné vyplývají z meteorologických podmínek, ze situace na ostatních letištích a z některých dalších parametrů, budou České aerolinie v průběhu dne vypravovat linky, jejichž realizace je možná.

České aerolinie předpokládají, že dnes bude vypraveno 6 charterových letů, a to do Hurghardy, Sharm el-Sheikhu, Palerma, Tel Avivu, Varadera a Kostariky, první tři z nich odletí v 15:00 hodin. První  pravidelný spoj Českých aerolinií bude vypraven ve 14:40 hodin do Madridu.

Piloti Českých aerolinií budou mít k dispozici aktualizované informace o potenciálním výskytu vulkanického prachu s tím, že jakékoliv anomálie budou okamžitě reportovány. Letadla budou po každém letu pečlivě kontrolována techniky.

Aktuální informace o linkách budou k dispozici na internetových stránkách Českých aerolinií, telefonní lince Kontaktního centra Českých aerolinií a v informacích o příletech a odletech, které zveřejňuje Letiště Praha jak na svých stránkách, tak na informačních tabulích umístěných v terminálech.


Štítky: ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku