Doprava

Autobusová, vlaková i letecká doprava

Nová žlutá linka STUDENT AGENCY – od listopadu už i mezi Prahou a Hradcem Králové

Napsal admin • Čer 9th, 2010 • Rubrika: STUDENT AGENCY

Díky STUDENT AGENCY bude letošní podzim v Hradci Králové ve žlutých barvách.

2. listopadu STUDENT AGENCY zahajuje provoz nové autobusové linky na trase Praha (Černý Most) – Hradec Králové. Cestující se tak mohou těšit na komfortní cestování s dokonalým servisem a to vše za nejlepší ceny.
„Žluté autobusy STUDENT AGENCY budou na nové lince jezdit každou hodinu v obou směrech. Jízdenku bude možné zakoupit již od 70 Kč i s možností rezervace on-line. Na palubě každého z autobusů se o pohodlí a komfort všech cestujících postará stewardka. Během jízdy si mohou cestující vychutnat teplé nápoje, které podávame zdarma. Na palubě autobusu je možné zakoupit i další občerstvení. Jízdu cestujícím zajisté zpříjemní i denní tisk a časopisy, které budou distribuovány taktéž zdarma, promítání filmu čí poslech hudby na sedmi hudebních kanálech.“ říká Ivana Kašická – obchodní ředitelka pro autobusovou dopravu STUDENT AGENCY. „Plánujeme i bezplatné WI-FI připojení na internet do všech autobusů“ dodává Kašická.

Více informací o horké novince letošního podzimu vám dodáme v následujících dnech. Aktuální informace sledujte na webových stránkách www.studentagency.cz.


Štítky:

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku