Doprava

Autobusová, vlaková i letecká doprava

České dráhy získaly prestižní ocenění v soutěži Zlatý středník za časopis Můj vláček

Napsal admin • Čer 9th, 2010 • Rubrika: České dráhy

České dráhy získaly prestižní ocenění v soutěži Zlatý středník 2009 za svůj firemní časopis pro nejmenší Můj vláček. Ceny udělovala odborná porota na začátku května v pražském divadle Archa.

Tato soutěž je již tradičně pořádána PR Klubem a těší se velikému zájmu. I v tomto ekonomicky složitém období se do soutěže přihlásilo 133 firemních periodik. Časopis Můj vláček vychází již třetím rokem a je zaměřen na nejmenší čtenáře. Časopis byl porotou oceněn Certifikátem vysoké profesionální úrovně Zlatý středník 2009 v kategorii Nejlepší B2C časopis.

Jsme rádi, že časopis Můj vláček ocenili vedle našich dětských čtenářů i mediální odborníci. Reakce dětí na každé vydání mého vláčku dokazují, že železnice je stále více populární a neodmyslitelně patří k výletům a trávení volného času. Vydáváním časopisu Můj vláček oslovujeme novou generaci cestujících, kteří železnici vnímají jako moderní a spolehlivý cestovní prostředek,“říká Sandra Chvojková,  vedoucí redkačního oddělení ČD.

„Ocenění poroty soutěže Zlatý středník si velmi vážíme a jsme rádi za ocenění pro celou redakci, která tento měsíčník tvoří. Těší nás, že si časopis našel své místo na trhu. Každý měsíc k nám chodí zhruba stovka odpovědí na Elfíkovy úkoly. Děti a rodiče nám také posílají děkovné e-maily a dopisy, ke kterým přikládají obrázky Elfíka – maskota ČD,“ říká Ivana Kaderková, ředitelka společnosti We Make Media, která časopis vydává.


Štítky: , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku